У НАТО зробили гучну заяву щодо Донбасу

Представництво НАТО в Україні виступило на підтримку “формули Штайнмайера” як єдиного шляху до врегулювання ситуації на Донбасі

Відповідну заяву у вівторок, 8 жовтня, на брифінгу в Сєверодонецьку Луганської області, зробив його глава Олександр Вінніков.

“НАТО повністю підтримує виконання Мінських угод усіма сторонами. Також ми помітили, що на минулому тижні відбулося узгодження” формули Штайнмайера “в Тристоронній контактній групі. Це може привести до повної імплементації Мінських угод”, – сказав він.

“Ми підтримуємо всі зусилля, які спрямовані на зменшення напруженості і можуть сприяти повному виконанню угод, оскільки це єдиний шлях до політичного врегулювання”, – резюмував представник Альянсу.

Нагадаємо, під час візиту в Тбілісі президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр розповів для BBC, звідки взялася та що передбачає так звана “формула Штайнмайера”. Що цікаво, екс-президент України Петро Порошенко, як свідчить відео за 2016, мав намір підписати “формулу Штайнмайера”. А зараз називає її “капітуляцією” країни.