Апеляційний суд Києва скасував постанову слідчого судді Печерського районного суду про обрання бізнесменові, президенту футбольного клубу "Карпати" (Львів) Петру Димінському запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Димінського Микола Лисий, передає Корупція.Інфо


"8 лютого ухвалою слідчого судді Печерського районного суду Києва постанову прокурора відділу Генеральної прокуратури України Ярошенко від 7.12.2017 скасовано, а матеріали кримінального провадження повернуті Генеральній прокуратурі для досудового розслідування", – зазначив він.

За словами адвоката, слідчий суддя вирішив, що постанова про закриття кримінального провадження не відповідає вимогам законності та не ґрунтується на всебічному і повному дослідженні обставин. Тому що спростування пред'явленої Андрію Борщу підозри вимагає досудового розслідування.

"19 лютого Апеляційний суд Києва задовольнив апеляційну скаргу адвоката і скасував постанову слідчого судді Печерського районного суду від 18 грудня 2017 про обрання підозрюваному Димінському запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", – повідомив він.

Суд прийняв нову постанову, відмовивши в задоволенні клопотання старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління Національної поліції про застосування щодо Димінського арешту.За словами адвоката, Апеляційний суд дав належну правову оцінку безпідставності обраного запобіжного заходу, а також порушень закону, допущених при обранні запобіжного заходу.

Він також повідомив, що Апеляційний суд повернув Генпрокуратурі справу Андрія Борща – охоронця Димінського, який взяв на себе провину за скоєння ДТП у Ямельні. Раніше провадження щодо нього закрили.

 

Популярне: "На 1500 гривень більше українці отримають вже …": Гройман зробив гучну заяву про пенсії