Неповнолітня школярка Діана Хріненко, яка загадково зникла в Суботцях Кіровоградської області ще в серпні, була помічена в Дніпрі.

Дані про це підтвердили співробітники правоохоронних органів.

У поліцію звернувся чоловік, який заявив, що в проміжок з 5 по 9 листопада бачив Діану неподалік від торгово-розважального центру "Вавилон" на вулиці Маршала Малиновського в Дніпрі. Правоохоронці встановили особу свідка, і він особисто підтвердив їм ці свідчення.

На даний момент орієнтування направили в усі поліцейські структури, дівчину намагаються знайти.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Нагадаємо, що Діані Хріненко виповнилося 17 років 24 жовтня, рівно через два місяці після зникнення. Вона худорлява, зріст близько 170 сантиметрів, має довге світло-русяве волосся. У день зникнення на ній був кулон у вигляді половини серця і кільце з двома сердечками зі срібла, а також золотий браслет "Бісмарк". Вона була одягнена в білі штани і блузку, червоний кардиган.

У разі наявності будь-якої інформації про дівчину, поліція просить звертатися за номером "102" або 098 667 67 68.

Як відомо, 24 серпня в Суботцях Знам'янського району Кіровоградської області святкували День незалежності України. Близько 21:00 Діана Хріненко пішла в центр села святкувати в кафе, але по дорозі назад безслідно зникла.

Школярка була слухняною дочкою, старанною ученицею, гордістю школи, – класна керівниця плакала, розповідаючи про неї, а мати впала у відчай після інциденту.

Вона поверталася по трасі в темряві, перед зникненням дзвонила матері, але вдома вже спала молодша дитина і у тої було вимкнено звук на телефоні, кращій подрузі і хлопцю, – плакала, казала, що вся в крові, просила зв'язатися з матір'ю, після чого зв'язок обірвався. Пізніше на дорозі знайшли краплі крові і розбитий телефон. Поліцейські пси відстежили шлях дівчини за десятки метрів, після чого слід обірвався на одному з поворотів, – судячи з усього, її відвезли по трасі на машині.

У пошуках задіяли сотні волонтерів, тисячу правоохоронців, квадрокоптери, собак, – обійшли тисячі будинків і ділянок, всі водойми, сотні кілометрів лісів і лісосмуг навколо місця зникнення школярки, опитали тисячі жителів, десятки учасників свята в Суботцях, після якого Діана пропала, але поки все це не принесло ніяких результатів.