Колишній головний тренер олімпійської збірної СРСР з футболу і футбольного клубу “Шахтар” Володимир Сальков помер у віці 83 років. Про це повідомляється в Twitter ЦСКА, де Сальков займав пост спортивного директора.

«Висловлюємо співчуття рідним і близьким Володимира Максимовича», – йдеться в повідомленні прес-служби російського клубу.

Більшу частину футбольної кар’єри Сальков провів у донецькому «Шахтарі». У складі українського клубу він в 1961 і 1962 роках ставав володарем Кубка СРСР.

У складі «Шахтаря» захисник провів 231 матч у національній першості і забив три голи. У 1967 році його призначили капітаном донецького клубу.

Закінчивши грати, Сальков очолював Жданівський «Металург», а також донецький «Шахтар», московське «Торпедо» і волгоградський «Ротор». З 1982 по 1983 рік і з 1989-го по 1990-й він був головним тренером олімпійської збірної СРСР.

У 1998 році Сальков в якості помічника наставника олімпійської збірної Анатолія Бишовця виграв золоту медаль на Іграх в Сеулі. Пізніше він працював в олімпійській збірній Росії і національній команді Узбекистану.

З 2003 по 2007 рік Сальков був спортивним директором ЦСКА. Удостоєний російських і українських державних нагород.