Сьогодні вночі, 22 травня, в лісах Житомирщини розігралася кривава трагедія. Тут п’яний орендар ставка розстріляв сімох рибалок.

Про це повідомив Антон Геращенко, заступник голови МВС, в своєму Facebook.

“На березі ставка, неподалік від села Новоселиця Попільнянського району відпочивала компанія киян, старих друзів, які там збиралися вже не раз половити риби.

Всього за даними слідства їх було 9 чоловік, включаючи орендаря ставка, громадянина 3. 1962 року народження. Після розпиття спиртних напоїв 6 відпочивальників лягли спати в сарайчику, що стояв на березі ставка. Двоє залишилися розпивати спиртні напої з орендарем ставка.

Близько першої години ночі, орендар ставка, професійний мисливець З., на ґрунті раптово виниклих різких неприязних відносин, почав розстрілювати відвідувачів з гладкоствольної мисливської рушниці марки “ІЖ”. Спочатку він убив двох, що залишалися з ним поруч з ним. Потім почав розстрілювати 6-х сплячих. Всього він встиг розстріляти сімох людей.

Лише один, почувши постріли, встиг втекти в ліс, вийти в село і викликати поліцію. Підозрюваного у вбивстві 7 людей затримано поліцейськими і він знаходиться під вартою. Рушницю з якої було здійснено масове вбивство вилучено. Затриманий буде направлений на судово психіатричну експертизу після чого суд вирішить осудний він чи ні. Думаю, що суд не матиме іншого рішення як довічне позбавлення волі для людини, яка позбавила життя сімох “, – написав Антон Геращенко.