Служба безпеки України вживає заходів для повідомлення про підозру колишньому керівнику одеського відділення “Правого сектора” Сергію Стерненку. Про це йдеться у відповіді СБУ на запит українських новин.

“На цей момент в рамках кримінального провадження проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на повідомлення особі про підозру”, – йдеться у відповіді.

Таким чином СБУ відповіла на запитання видання, чи повідомляло відомство про підозру Стерненко. СБУ нагадала, що розслідує справу Стерненка як вбивство і нанесення умисних тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Ввечері 24 травня 2018 року Стерненко заявив про напад на нього 2 невідомих в Одесі. Одного з нападників він убив, другий втік.

Нагадаємо, стало відомо, що виявлений убитим в середу, 20 листопада, в салоні власної «Тойоти» 47-річний депутат Кременчуцької міськради від політсили «УКРОП» Андрій Гаврилов добровільно звів рахунки з життям.

Загиблий, закрившись в машині, скоїв постріл собі в голову з мисливської рушниці, на яку мав дозвіл. Про причини, які спровокували суїцид, він детально написав у передсмертній записці, яка була виявлена ​​під час обшуку автомобіля. Зміст записки залишається таємницею слідства, – повідомила прес-офіцер Кременчуцького міськвідділу поліції Анна Васенко.