Нардеп від «Опозиційної платформи – За життя» Нестор Шуфрич ледь не «нарвався» в ефірі на екс-депутата Верховної Ради від «Свободи» Юрія Михальчишина, назвавши «гастролерами» добровольців та ветеранів АТО, які прибули у Золоте з метою не допустити розведення військ у населеному пункті.

Скандал між Шуфричем та Михальчишиним відбувся у прямому ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK.

«Я зв’язався з людьми, які спілкувалися з нашими спецпризначенцями на блокпосту. Ви знаєте, що їх обурило? Вони п’ять років стоять на лінії розмежування. П’ять років. Вони не повернулися додому. Втратили своїх друзів. І коли вони побачили, що приїхали гастролери…» – сказав Шуфрич, якого різко парирував Михальчишин.«Які гастролери? Це офіцери Нацгвардії, які були під Іловайськом та Мар’їнкою. Нестор, зараз получиш! Я кажу тобі. Це офіцери Нацгвардії з орденами за мужність. Які гастролери? Я прошу, щоб про питання війни і миру говорили ті, хто воював, а не розказує про гастролерів» – заявив Михальчишин.

У відповідь на це Шуфрич запевнив, щоб був на війні довше, ніж Михальчишин.

«Я, до речі, там був точно більше, ніж ти!» – заїкнувся Шуфрич. «Да ладно! Скільки ти там був?» – запитав Михальчишин.

«14 разів я там був», – запевнив Шуфрич.

У підсумку Михальчишин попросив не називати “гастролерами” учасників бойових дій. Але Шуфрич зазначив, що апелював до тих людей, які зупинили «бидладзя» на Золотому.