У партнерстві з Порошенком Медведчук – Головний!

У цьому практично впевнений політичний оглядач Александ Кочетков. Про партнерство Порошенка і Медведчука експерт розповів на своїй сторінці в Фейсбуці.

Далі в оригіналі:

І від прес-конференції Володимира Зеленського буває практична користь. Словесна сутичка президентського помічника Сергія Шефіра з журналістом програми «Наші гроші» підштовхнула мене до того, щоб все-таки подивитися розслідування «Грошей» із засвіченням телефонних переговорів Віктора Медведчука і його тісного зв’язку з тодішнім президентом Петром Порошенком.

До цього витрачати час на це розслідування мені не хотілося: оскільки Папа я знаю давно, то ще зі змови у Відні був впевнений, що Порошенко буде діяти в своїх особистих, а зовсім не в українських інтересах. Тому нічого нового на плівках не почую.

Таки почув.

Виявляється, Медведчук в грі з’явився буквально через пару днів після обрання Порошенка президентом. Тобто, переговори Порошенка і Медведчука про співпрацю і партнерство йшли ще під час виборів, якраз в той час, коли агітатори Папа втирали країні, що треба проголосувати в один тур, щоб на зекономлені гроші купити бойову техніку і завдати нищівного удару по ворогу … судячи із записів, ці гроші пішли не на зброю, а на гонорар Медведчуку, а через нього – в кишені ватажків терористичних республік.

Другий момент, який зачепив мене – це те, що Порошенко свідомо грав роль молодшого партнера Кремля. Він миттєво виконував усі прохання агресора, передані йому Медведчуком, аж до відкликання наших наступаючих військових колон.

Після цього у самих кінчених двадцятипятипроцентних дякул не повинно залишитися сумнівів, хто і чому дав команду на пропуск колони Гіркіна зі Слов’янська до Донецька, а також хто і чому старанно ігнорував будь-яку інформацію про вхід російських регуляров на територію України, що і призвело до Іловайської трагедії.

Так, наш тодішній Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко слухав не інформацію нашої розвідки, а вказівки агресора, що передаються йому через Медведчука, якого Порошенко саме для цієї мети – зв’язкового – і витягнув з кримського небуття.

І останнє. Щільне партнерство Медведчука і Порошенка будували не на ідеологічній близькості, а на любові. На нестримній любові обох до бабла, яке вони разом заробляли будь-яким шляхом, в тому числі, і на крові українців. А всі гучні заяви Папа щодо війни з Росією і Путіним – це чисто політична димова завіса, про що Медведчук на плівках каже абсолютно відкрито.

До речі, розслідування «Грошей» дуже корисно було б подивитися і оточенню президента Зеленського.

Щоб засвоїти: так, зараз вони нагорі і вважають себе недоступними небожителями. Але СБУ, за традицією ще з часів КДБ, їх пише: всі їхні спільні тіньові схеми з олігархами, договорняки з недоімперією щодо поставок енергоресурсів та інші непорядні справи. І свого часу це обов’язково вилізе назовні. І політично поховає перспективи їх вождя Володимира Зеленського, як записи Свинарчука поховали перспективи Порошенка.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.