Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики 10 липня повернув на доопрацювання законопроект про "дематюкацію" його автору нардепу Ользі Богомолець.

Пряма мова: "Богомолець сама запропонувала  комітету забрати законопроект, щоб "врахувати в ньому зауваження головного науково-юридичного управління".

Деталі: Нардеп здивована ажіотажем навколо своєї законодавчої ініціативи та вважає, що зміст законопроекту був викривлений у ЗМІ і каже, що у документі йдеться не "не про фізичних осіб у громадських місцях, як в чинному законодавстві, а про публічних осіб".

2 липня у Верховній Раді зареєстрували законопроект про очищення української мови від матюків– "Про протидію лихослів'ю". Автором виступила нардеп Ольга Богомолець.

Вона розповіла, що він має на меті дати визначення явищу "лихослів'я"і запобігти вживанню ненормативної лексики у публічному просторі.

В.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що не підтримує законопроект і розказала, чому обсценна лексика може бути корисноюдля здоров’я.

У мережі даний законопроект викликав бурю критики. Люди звинуватили Богомолець в тому, що це проста накрутка піару, ще й не дуже вдала.