Існує теорія, що на 21-й день будь-яке заняття перетворюється в звичку. Чекаю з нетерпінням, про це на своїй сторінці у Фейсбук, написав бізнесмен Андрій Ставніцер.

Подаємо його слова в оригіналі:

Міністерство охорони здоров’я прогнозує, що епідемія в Україні досягне піку 14-15 квітня. Виходить, у нас залишилося десять днів, щоб докупити те, що продається в світі. Одеса vs COVID. Антикризовий штаб в Одеській області та Корпорація монстрів зробили величезну роботу, гігантську. Не знаю, як можна зробити більше. І все ще ми не готові.

«Монстри» сьогодні як мурахи від ранку носяться по опорним лікарням і ЦРЛ, розвозять китайські реанімаційні костюми. Ви бачили такі в роликах з лікарень Уханю. Костюми прилетіли літаком в коробках з зворушливим надписом “Keep calm and love Ukraine”.

Вчора Katherine Nozhevnikova отримала 10 апаратів SiPAP від ​​компанії Чохли / Гаджети / Аксесуари. Дякуємо! Від них же 100 безконтактних термометрів. Вони зараз на вагу золота, серйозно, нова валюта.

Стикон і Zhanna Kryuchkova купили 7 інфузоматів – це насоси для тривалого введення різних препаратів. Дуже важливі апарати для будь-якої лікарні, і зараз їх сильно не вистачає.

Olga Rybachuk працює над тим, щоб привезти в Одесу сервіс liky.ua. Спільно з Укрпоштою він може доставляти ліки в будь-який куточок країни. Тому що самоізоляція, при якій треба виходити в аптеку, – це якась фігня.

Кожен день звучить все більше страшних дзвінків від людей, які банально залишилися без грошей на їжу. Самотні мами, безробітні, багатодітні сім’ї, переселенці. Десятки історій з життя, від яких розривається серце. Якщо у вас є можливість, допоможіть. Купіть в супермаркеті вдвічі більше продуктів, і відвезіть другий набір “Монстрам” на Пантелеймонівську, 38. Або візьміть постійне шефство над однією-двома сім’ями. Уявіть, як страшно сидіти зараз вдома і рахувати, скільки ще днів вам з дитиною буде що їсти.

Єгор Гребенников і Михайло Вейсберг зробили для співробітників TIS короткий довідник по правилам поведінки зараз. Може бути корисно і вашим компаніям.

Читав сьогодні, що в місті почали пропонувати нову послугу – мийка машин прямо у вас під будинком. Ніяких контактів, заплатив картою, люди приїхали – поїхали, машина чиста. Крута ідея.

В іншому якось стало тихіше. Сьогодні навіть не траплялися відео з натовпом, які гуляють по набережних. Змирилися? Злякалися? Видихнули? Потрібно набратися сил до кінця карантину. Всім нам дуже потрібно.

Варто зазначити, що Зеленський підтримував і підтримує такі ініціативи, та у кожному зверненні звертається до українців, з проханням не порушувати правил карантину та допомагати у такий важкий час один одному.