Дівчинку батьки до закриття кордонів устигли доправити до Туреччини.

Батьки маленької Даринки Калиш з Миколаєва просять небайдужих людей допомогти зібрати їм кошти на трансплантацію печінки, щоб врятувати життя їхньої дівчинки.

Даринка – одна з двійні в молодій родині Калишів. Утім, за рік свого життя із сестричкою Софійкою майже не бачилася. Одразу після народження у дівчинки діагностували полікістоз печінки та нирок. У неї практично не функціонує печінка.

Медики кажуть, що без трансплантації Даринка не доживе і до двох років, адже щосекунди її печінка міліметр за міліметром відмирає. “Це генетична дуже рідкісна хвороба, яка зустрічається один раз на мільйон, йде інтоксикація усього організму. Єдине лікування – трансплантація печінки”, – говорить Ольга Працкова, лікарка сімейної амбулаторії Миколаєва.

Донором Даринки буде батько. Вони вже пройшли обстеження в клініці у Туреччині, де їх чекають на трансплантацію. Утім, грошей в родини вистачило лише на обстеження. Батьки просять допомоги небайдужих. “Нам потрібно 70 тисяч євро – це вартість операції і діагностика – 7,5 тисячі доларів”, – розповідає матір Даринки Ганна Калиш.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку:

4149 4991 1764 7717 гривні

4149 4993 4258 1327 євро

5168 7450 1527 9117 долари

Калиш Анна Миколаївна (матір)