Мало хто знає, але секретар РНБО Олександр Турчинов робить неперевершену юшку та шашлик, пише Таблоїд. А ще кожної неділі він намагається обідати разом із родиною. 

Подружжя Турчинових разом вже 26 років. На запитання, яким чином вдалося зберегти стосунки, пані Ганна відповіла: "Просто кохаємо один одного і ідемо на поступки одне одному. Поки були молоді, тягнули ковдру кожен на себе. Потім, звичайно, це припинилося".  

"Зараз просто кохаю цю людину, яку вважаю настільки розумною і доброю, що просто не хочу якимось чином засмутити. Це – як віра в Бога, коли кажуть, що треба бути богобоязливим, бо Бог може тебе покарати за неправильні вчинки. Але богобоязливість не в тому, а в тому, що ви боїтесь засмутити Бога своїми вчинками", – зауважила вона та додала, що саме чоловік привів її, її маму та сина до церкви, за що вона йому дуже вдячна.

Популярное: Відразу три авто: В Києві відомий телеведучий потрапив у маштабну ДТП

На запитання, що їм вдається робити разом, Ганна Турчинова перелічила: плавати, грати у волейбол, гуляти. А от коли Турчинов готує, його краще не чіпати.  

"Якщо чоловік взявся вже робити цю справу, то жінка має сказати "дякую" і залишити у спокої. Тоді він все зробить сам, як треба", – зазначила жінка.

 

За словами Турчинової, чоловік дуже добре готує шашлик та юшку. 

"Завжди кличемо гостей на його юшку. Він з задоволенням її готує", – сказала вона.

Сама Турчинова професійно займається фігурним катанням і навіть мріє взяти участь у телешоу "Танці на льоду".