Романтика супроводжує відносини з того моменту, як закохані вперше бачать один одного. Іноді це відбувається цілком зазвичай, а часто схоже на казку. Пропонуємо дізнатися подробиці сімейного життя однієї з впливових пар області – голови Закарпатської області Геннадія Москаля з дружиною Ларисою.


"В основі сімейного життя повинна лежати любов, повагу і взаєморозуміння. Наша історія кохання з дружиною мала передісторію… Якось в молодості, коли я служив простим опером, мене запросив в гості колега, чия дружина вважала себе дуже освіченою та інтелігентною жінкою елітного кола (здається, вона вчилася в консерваторії), – розповідає Геннадій Москаль.
Знаючи, що я не одружений, дружина колеги запросила свою незаміжню подругу-однокурсницю. 

Пам'ятаю, я прийшов увечері, змучений після виїзду на місце події, з єдиним бажанням – поїсти чогось смачного. Але замість того, щоб накривати на стіл, подруги завели бесіду про Бетховена, живопис епохи Відродження тощо. Я кілька разів намагався підтримати розмову, і тоді мені делікатно вказували на неправильність вимови – в деяких словах наголос, виявляється, слід ставити на іншому на те складі.


Нарешті, через годину на столі з'явився "аперитив" – пляшка коньяку і порізаний лимон. Той світський раут або якщо його можна назвати "вечерю" я мужньо витримав до кінця, але дав собі слово ніколи не зустрічатися з пишномовними інтелігентками. Згодом я зрозумів, що характер, виховання жінки абсолютно не залежать від освіти, але тоді той випадок так вплинув на мене.
Я одружився на простій дівчині, яка родом з високогірного села Вижницького району Чернівецької області. Лариса – звичайна жінка, але я закохався в неї відразу ж, коли побачив. Вона не публічна, але найдорожча і справжня. Моя дружина ніколи не була в ОДА, і я вважаю це ще одним своїм плюсом. Сімейне життя має бути відділена від роботи … Моя любов – Лариса! Зараз, після прожитих n-их десятків спільного життя це моя нова і єдина любов! "