укрзалізниця

Невідомі чоловіки у схожій до військової формі перешкоджають потрапити на робоче місце Володимиру Тягульському – виконуючому обов’язки начальника Південно-Західної залізниці. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», новину передає Корупція.інфо.

16 березня Володимир Тягульський був представлений колективу Південно-Західної залізниці. Проте, як говориться в повідомленні «Укрзалізниці»,  «під час виробничої наради у кабінеті першого заступника начальника залізниці до кабінету увійшли четверо невідомих чоловіків у балаклавах та примусово вивели Володимира Тягульського з будівлі залізниці, що знаходиться у м. Києві на вулиці Лисенка, 6. Таким чином, своїми діями невідомі особи перешкоджають Володимиру Тягульському виконувати розпорядження Кабінету Міністрів України та вказівки Укрзалізниці».По гарячих слідах на місце події виїхав в.о. генерального директора «Укрзалізниці» Максим Бланк, який підтвердив слова робочого колективу управління та самого Тягульського. При цьому зазначається, що «невідомі особи постійно перебувають у приміщенні державного підприємства та блокують його роботу».

В «Укрзалізниці» підозрюють, що невідомі, які блокують роботу її тимчасового керівництва, представляють інтереси колишнього начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина, який був звільнений на початку березня. Такі підозри виникли тому, що метод недопущення до робочих місць Кривопішин застосовував раніше до працівник залізниці, які звинуватили його в тому, що за державні кошти та силами самих працівників він побудував для своєї дочки відпочинковий комплекс.

«Укразалізниця» вже надіслала звернення до Генпрокуратури та Міністерства внутрішніх справ України з проханням розслідувати даний факт.


Джерело: Корупція.інфо