Невідомий чоловік напав з ножем на відвідувачів ресторану в районі Моресне-Шапель на сході Бельгії, двоє людей загинули, повідомляє телеканал RTL з посиланням на прокуратуру і бургомістра комуни Пломб’єр Террі Віммера.

Бургомістр зазначив, що подія не була терактом, додавши, що зловмисника нейтралізували і він "не в змозі завдати шкоди". Пізніше у прокуратурі повідомили, що під час інциденту загинуло троє людей, включно з нападником. Правоохоронні органи і влада не уточнили, за яких обставин загинув зловмисник.

За словами очевидців, які наводить телеканал, чоловік прийшов до ресторану, щоб напасти на свою колишню подругу та її мачуху. Видання зазначає, що, за непідтвердженою інформацією, дівчина розлучилася з чоловіком півтора роки тому, після чого він погрожував їй.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Раніше 19-річний мігрант у Франції поранив ножем чотирьох осіб.

Нагадаємо, у Херсоні чоловік з ножем напав на знайомого, який чіплявся до його дівчини. Як з'ясували поліцейські, компанія, в якій були чоловіки, вживала на вулиці алкоголь. Один з присутніх почав проявляти знаки уваги до дівчини зловмисника і торкатися її, що і призвело до інциденту. Потерпілий отримав колото-різані рани грудної клітини.

Нещодавно у Миколаєві біля міського ринку агресивний чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, з ножем погрожував перехожим.