Олена Куніцина, невістка екс-прем'єра Криму, а нині депутата Верховної Ради від БПП Сергія Куніцина, показала на особистій сторінці Вконтакте, як живе і чим захоплюється.

Дівчина не скупиться на апгрейд власної зовнішності. Переглянувши фото красуні, ми помітили, як чудодійним чином її губи то збільшувалися, то "здувалися".

Також Олена радує підписників знімками своїх пишних форм. Дівчина віддає перевагу нескромні декольте.

 

Не соромиться невістка Куніцина демонструвати і свої фото в купальнику. Як, наприклад, під час відпочинку минулого літа в Одесі або під час медового місяця в Туреччині.

Відзначимо, що влітку минулого року єдиний син Сергія Куніцина – 24-річний Олексій одружився на своїй дівчині Олені. Пара узаконила свої стосунки і вирушила в медовий місяць до Туреччини, де молодята оселилися в 5-зірковому готелі "Maxx Royal Belek Golf & Spa".

Цього року відпочинок в зазначеному вище готелі в той же період, коли там зупинялися Куніцин, обійдеться в не менше ніж 2800 євро, а, можливо, і більше – все залежить від кількості ночей і типу розміщення.

Після весілля Олена пообіцяла чоловікові завжди бути для нього найкращим другом.

– Я ніколи нічого не розповідала про нього, ніколи не викладала фото через день з новими квітами, намагалася менше викладати фото з повними очима щастя …. просто мовчала, мовчала про своє цьому щастя !!!!! А сьогодні я скажу …))) – написала Олена Куніцина. – Я ніколи не могла подумати, що настільки можу дорожити людиною … не знала, що мене можна так кардинально змінити! Якщо у мене забрати всі блага, все-все і залишити тебе – я буду щаслива, навіть не можу уявити ситуацію навпаки – найбільший біль в моєму житті. Ааа !!!!!!! Ти – моє життя, не знаю, як я раніше без тебе жила !!! У мене найкращий чоловік, з яким мені цікаво і шалено весело 24 години на добу !!!)))) Обіцяю бути твоїм найвідданішим другом, самою вірною дружиною і в майбутньому найкращою мамою)))) Дякую тобі за все, зая !!!)))) А тепер продовжую мовчати …..)))

 

Дівчина також показала своє сімейне гніздечко з сином екс-прем'єра Криму. Житло Куніцина оформлено в постільних тонах, тут зберігаються нагороди Олексія, який захоплюється гонками і футболом.

Молода дружина поділяє його пристрасть до спорту, а ось ідеальний порядок в домі – не її коник.

Нагадаємо, що свого часу ім'я Олексія Куніцина активно мусувалася в ЗМІ через скандал з "кримської самообороною". У період анексії півострова син екс-прем'єра Криму спробував вивезти з малої батьківщини свій автомобіль, проте зовсім нечемні люди відібрали машину у Олексія. Про це він особисто повідомив на сторінці Вконтакте.

Згодом авто було викуплено і доставлено на материкову частину України, де згодом син політика все ж попрощався з машиною і продав її.

Зараз сам Куніцин-молодший в Facebook повідомляє про те, що працює в Федерації футболу України, де обіймає посаду завідувача сектором по роботі з АП Крим, Донецькою і Луганською областями.