22-річний житель Вінниці одружився на жінці, яка старша за нього на 57 років. Зареєстрували шлюб швидко, тому що 79-річна наречена – інвалід першої групи. Але в щирі почуття хлопця не повірили у військкоматі. Там підозрюють – це фіктивний шлюб, щоб не йти в армію, передає Корупція.Інфо.

Богдана реєструє шлюби кожен день. Пари різні, але ця – особлива. Їй – 79, йому – 22. Все скромно, без білої сукні та святкової церемонії. Розписали за один день. Оскільки у нареченої – серйозна хвороба.

У почуттях нареченого сумніваються військові комісари. Припускають, що молодий зареєстрував шлюб з жінкою, яка майже на 60 років старше, щоб не служити в армії. Мовляв, сам же їм і зізнався, що в дружини взяв далеку родичку.

Популярне: Куратор Гаврилюка? Відомого нардепа помітили за “перешіптуванням” з незнайомцем

"25-го жовтня цього року він отримав бойову повістку на відправку сьомого листопада, на відправку в збройні сили, як закличний відповідно. 31-го числа він приходить з батьком до нас. Батько каже, мій син в армію не піде, тому що він одружився. У нього дружина інвалід першої групи. Відповідно на наступний день у нас було засідання призовної комісії, де цей хлопчик прийшов і в очі всій призовної комісії сказав, так, це моя друга бабуся, я теж за нею буду доглядати", – розповів Олександр Данилюк, військовий комісар Вінницького об'єднано го міського комісаріату.

Юристи відзначають, що шлюб оформили за законом. Ніяких порушень немає. Хіба – доводити, що він фіктивний.

А у військкоматі вирішили поки переслати справа в область, там уже вирішать, чи йти до суду.