Колишній мер Глухова Мішель Терещенко, який заявив про намір брати участь у президентських виборах, продав свій конопляний бізнес. Про це Терещенко розповів в одному із інтерв'ю.

"Три тижні тому я продав свій бізнес бельгійській компанії. Тобто він – вже не мій… Це [бізнес і політику] неможливо пов'язати. Якщо ви вибрали політичну кар'єру, вам потрібно служити, допомагати людям. Це місія", – сказав Терещенко.

При цьому він вважає льоно-конопляну діяльність фішуою Глухова.

"Коли я починав працювати як Глухівський міський голова, то бачив, що єдиний шанс для міста отримати інвестиції – стати кластером вирощування льону та конопель, тому що в Глухові давно працює інститут цих культур… І я вважаю, що це фішка міста", – зазначив Терещенко.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Варто зазначити, щ Мішель Терещенко – нащадок роду українських промисловців і меценатів. Народився у Парижі й був французько-українським підприємцем. 2015-го отримав українське громадянство і став міським головою Глухова.

27 вересня він оголосив, що достроково складає повноваження мера Глухова. Він назвав депутатів міськради саботажниками, які взяли місто в заручники. Згодом заявив про намір брати участь у президентських виборах.