Незважаючи на те, що Україну лякали дефіцитом Державного бюджету в 30 млрд грн, курсом долара по 35-40 грн/$ і віяловими відключеннями світла, ні один з цих прогнозів не збувся. Більш того, тільки за перші шість місяців 2017 року профіцит держбюджету склав 29,04 млрд грн, а долар продовжує торгуватися у межах 26 грн/$, передає Корупція.Інфо.

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! На Львівщині сталася страшна ДТП, там було справжнє пекло, серед постраждалих 3-річна дитина

Про це написав журналіст Роман Шрайк на своїй сторінці в Facebook.

Разом з тим, він звернув увагу на проблему того, що українці практично не надають значення тому, хто намагається вселити їм всі ці песимістичні прогнози.

"Невже нас обманювали? *сарказм* А знаєте, що найцікавіше? Ми вже і справді толком не пам'ятаємо, хто це все пророкував. Така зараз "інформаційна пам'ять"- подробиці подій тижневої давності ще так-сяк пам'ятаємо, а все що раніше – вже і не важливо", – наголосив Шрайк.

Журналіст додав, що така безвідповідальність в інформаційному просторі та байдужість тих, хто споживає інформацію, дозволяє ставати "героями" навіть тим, хто не так давно підтримував "комуністів, регіоналів, беркут" і виступав проти мобілізації під час війни на Донбасі.

"Один унікальний х*р щодня пише, що все, що він писав раніше – збулося. І десятки тисяч людей вірять, навіть не замислюючись про перевірку. А якщо хтось перевіряє і підсовує результат їм під ніс, – піддають анафемі. Інші третій рік поспіль щомісяця пророкують повномасштабну війну з Росією. Треті – що Росія загине прямо завтра. Збирають тисячі лайків. Кожен раз", – обурюється Шрайк.