Британське королівське сімейство переживає справжнісінький бейбі-бум. Так, наприклад, принц Вільям в квітні минулого року став батьком втретє. А в травні поточного року принцу Гаррі народила первістка Меган Маркл.

Королева Єлизавета ІІ, зважаючи на похилий вік, швидше за все, несказанно рада такому масштабному поповненню свого сімейства. Справа в тому, що для неї, а також її чоловіка Філіпа, діти, народжені Кейт Міддлтон і Меган Маркл, є вже правнуками.

А зовсім недавно ЗМІ Великобританії почали говорити про можливу чергову вагітність Кейт Міддлтон. Справа в тому, що недавно герцогиня Кембриджська змінила зачіску. А саме так вона робить завжди, як тільки дізнається про свою чергову вагітність.

Крім цього, Міддлтон відмовилася летіти в тур зі своїм чоловіком, що може свідчити про її погане самопочуття у вигляді токсикозу, від якого вона страждала і в попередні вагітності.«Герцогиня чекає на четверту дитину. Причому вона, як в перші свої три вагітності, знову відчуває себе не дуже добре, тому змушена скасовувати свої появи на публіці і не зможе бути присутньою за святковим столом Єлизавети», – пишуть британські ЗМІ.

Також в засобах масової інформації з’явилися статті, в яких йдеться про другу вагітність і Меган Маркл.

Більш того, видання Express навіть написало, що другі пологи пройдуть в США.

«Меган вже говорила друзям, що коли вона буде народжувати наступну дитину, то це точно буде в Лос-Анджелесі, де вона народилася і виросла», – пишуть журналісти на сторінках журналу «ОК».

Наскільки всі чутки правдиві ми дізнаємося зовсім скоро, а зараз тільки залишається гадати і чекати офіційного підтвердження від Кенсінгтонського палацу.