Почесний голова ПЦУ Філарет прийшов в Михайлівський Золотоверхий монастир на спільну молитву до настоятеля ПЦУ Епіфанія в день його тезоіменитства. Про це повідомив прес-секретар ПЦУ Іван Сидор на своїй сторінці в Facebook.

"Літургія в День тезоіменитства (День ангела) предстоятеля Української православної церкви митрополита Єпіфанія. Під покровом Божої Матері зібралися всі: український єпископат, духовенство, почесні гості з Константинополя і святої гори Афон, студенти духовної академії, віруючі. Прийшов привітати митрополита Епіфанія і спільно помолитися патріарх Філарет ", – повідомив священик.

Відзначимо, 25 травня – День ангела у Епіфанія.
Православна церква 25 травня вшановує пам'ять святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського, який є небесним покровителем предстоятеля Православної церкви України. Святий Епіфаній народився в місті Елевтерополь (Палестина). Він навернувся до християнської віри після того, як побачив одного ченця на ім'я Лукіан, який віддав жебракові свій одяг. Святий Епіфаній за свої подвиги сподобився дару диво творіння. Єпіфаній мужньо ставав на захист святої віри і засуджував єресь, розвивав єдність Христової Церкви. Він був обраний єпископом міста Саламін на Кіпрі. Епіфаній помер у віці 93 років.