Сценічний мама української виконавиці Вєрки Сердючки Інна Білоконь показала, як відпочиває за кордоном

Так, на одному зі фото Інна позує разом з подругою, яка щось їсть. А на іншій – елегантно задирає ногу, виставивши напоказ ідеальне тіло. При цьому Білоконь не забуває про самоіронію.

«Ду * очка на прогулочке», – йдеться в повідомленні.

Звернемо увагу, що шанувальники Білоконь поспішили висловити слова захоплення щирістю зірки.

«Аппетитно», «Просто бомба! Не прибіднюйтесь »,« ідеальна »,« Як красиво »,« красоточка »,« обережно, гаряче », – пишуть вони.

Але деякі шанувальники захвилювалися:

“А де Андрій?”, “Ви розлучилися?”

Як повідомлялося раніше, в ЗМІ неодноразово з’являлися матеріали про те, що Інну Білоконь і Андрія Данилка пов’язують стосунки, що виходять за рамки робочих. Пару неодноразово помічали разом на відпочинку за кордоном. Також вони не раз публічно виявляли почуття один до одного.

«Це близька людина … Колись ми відзначали мій день народження. І поїхали разом в Единбург. І було так гарненько! Я їй кажу: “А чого ти не вийшла за мене заміж?” А вона: “А ти пропонував?” Спорідненість така. Я дуже люблю, коли вона до мене приїжджає. Господиня! У мене може бути бардак будинку. За три секунди – чисто все. Помила, витерла. Я не розумію, як вона це робить. Нічого в холодильнику немає, але одразу чомусь з’являється все на столі, красиво. Як господиня вона для мене ідеальна просто. Плюс людські якості », – розповідав якось у інтерв’ю Андрій Данилко.