Народний депутат, засновник партії «ОСНОВА» Сергій Тарута розкритикував президента України Петра Порошенка за виступ на Ялтинській конференції в Києві англійською мовою і за його популізм, передає Корупція.Інфо

Популярне: Порошенко підписав закон на який українці чекали давно! Жити стане зручніше

Нардеп дивується небажанню президента виступати на українському форумі українською мовою.

«У своїй країні ти повинен говорити тільки українською мовою. У Німеччині Меркель, яка знає англійську мову краще, ніж Порошенко, говорить тільки на німецькій мові. Це повага до свого народу. У Франції говорить прем'єр або президент тільки на своїй мові, і ніхто не хвалиться англійською мовою».

Крім того, нардеп вважає, що заява президента про те, що наступна Ялтинська конференція повинна пройти в Ялті є абсолютно популістською.

«Нам говорив президент, що за два тижні він забезпечить мир і повернення Донбасу. Минуло три з половиною роки, ми бачимо – заморожується ситуація. Більш того, тільки через 8 місяців він почув те, що я говорив ще в лютому місяці на Мюнхенській конференції з безпеки про міжнародний контингент і про те, що потрібно міняти формат з Мінська на Відень», – додав політик.

Тарута також зазначив, що Крим вдасться повернути лише після повної реінтеграції Донбас і лише в тому випадку, якщо рівень розвитку української економіки змусить жителів окупованого півострова самостійно захотіти повернуться до складу України.