я+п

Видання пише: «Хвиля політично мотивованих вбивств та таємничих самогубств колишніх урядових чиновників посіяла страх у столиці.
Внутрішня боротьба стала початком розколу коаліції проєвропейської більшості в парламенті. І зберігається постійна загроза війни на кордоні з Росією.
Через рік після обрання Петра Порошенка президентом для заміни поваленого Віктора Федоровича Януковича, і через шість місяців після приведення до присяги нового законодавчого органу, Україна залишається країною, глибоко загрузлою в політичному і економічному хаосі».


«Український уряд настільки слабка і тендітна, що це не може зробити необхідні дії для створення єдиної і незалежної держави», — цитує газета Брюса Джексона, президент проекту «Перехідні демократії» Американської некомерційної групи.
Видання констатує глухий кут переговорів Києва та Донбасу, «незважаючи на те, що лютневе угода сторін про припинення вогню закликає до децентралізації влади, більшої місцевої автономії як основи довгострокового згоди».

«Зруйнована економіка продовжує падати, падіння ВВП склало 17,6% у першому кварталі 2015 року. У надії уникнути дефолту, високопосадовці почали затяжні переговори з кредиторами, з якими вони так і не змогли досі домовитися. Чиновники тепер відкрито турбуються про те, що обіцяного кредиту більш ніж в $40 млрд. від Міжнародного валютного фонду і союзників, включаючи Сполучені Штати і Європейський Союз, буде недостатньо, щоб утримати країну на плаву.
Ймовірно, найбільшим розчаруванням для протестувальників, які захопили центр Києва в минулому році, стало те, що нове керівництво на чолі з Порошенком і прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком досі не змогло виконати обіцянки щодо викорінення корупції. Натомість воно заплуталося в нових звинуваченнях у неправомірних діях та витратах, зводячи політичні рахунки.
Парламент, в якому проєвропейські партії контролюють більшість, проголосував минулого місяця за створення спеціальної комісії з розслідування звинувачень проти ввічливого англомовного Яценюка, яким так захоплюється Захід, і його Кабінету щодо розкрадання в розмірі більше $ 325 млн. з держбюджету…

Тривалий безлад стає джерелом непорозумінь між урядом України і її європейськими союзниками, особливо Німеччиною і Францією, чиї лідери допомогли добитися припинення вогню, які все більше і більше розчаровані повільними темпами змін.

ЄС каже: «Де децентралізація? Де виконання зобов'язань? Де реформи?».

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на АНТИКОР