Неймовірно безглузді смерті за останні 20 років (фото)

Людина дивовижне створіння, яке примудряється робити як геніальні, так і абсолютно дурні вчинки і саме для тих, хто найчастіше у своєму житті робить останні дії, була придумана віртуальна премія Дарвіна, що присуджується за найбезглуздішу смерть. Виявляється на світі так багато унікумів, які примудрилися просто казковим чином піти з життя, записавши себе в аннали історії, як найголовніші невдахи, причину смерті яких потрібно було хоч якось освітити. Пропонуємо вам жахнутися над дурістю деяких представників роду людського і дізнатися історії тих, хто удостоївся віртуальної премії Дарвіна за найбезглуздішу смерть за останні 20 років.

Один єгипетський зоолог сидів в барі і пив пиво, яке стоїть на березі річки Ніл, а саме пам'ятне подія відбувалася в крокодиловий нерест. І ось він, допивши пиво, щоб не розплачуватися, з виглядом людини, якому закортіло, пішов до білого друга, але замість того щоб просто справити нужду, стрибнув у вікно – і бігом до річки, геть від жадібного бармена і жадібної каси окаянної … Так 25-річний зоолог став ласощами для предмета власної сфери зайнятості (крокодила).

20140411175112

Тридцятирічний польський селянин Кшиштоф Азнінський став лауреатом Дарвінівської премії майже без боротьби. Йому віддали перевагу чи не всі прийняли участь у голосуванні. Сталося це так. Разом з друзями Кшиштоф відзначав свою швидке весілля. Коли хтось із гостей запропонував всім роздягнутися догола і «побеситься в останній раз», все негайно погодилися. Спочатку хлопці бігали один за одним із замороженою ріпою в руках і намагалися якомога болючіше вдарити партнера. Однак потім комусь під руку попалася бензопила. Друг (і за деякими відомостями, майбутній боярин Кшиштофа) схопив її і заявив, що покаже, що можуть робити справжні чоловіки. Не встигли друзі озирнутися, як він включив пилу і відхопив собі ступню. Ось тут і настав зоряний час самого Кшиштофа. З криком «Подумаєш, нога це дурниця! А так слабо? »Він в мить ока відрізав собі голову. «Дивно все це, – згадував потім один з друзів Кшиштофа. – У дитинстві він дуже любив ходити в білизну своєї старшої сестри. А загинув, як справжній чоловік ». Через цієї фрази Дарвиновский комітет тепер з особливою увагою стежить за повідомленнями з Польщі: там напевно залишилися люди, здатні зробити що-небудь в стилі пана Кшиштофа.

20140411175140

Один не найрозумніший житель Австралії, настільки любив (у всіх сенсах цього слова, зауважте) петарди, що заштовхав запалену петарду прямо між сідниць, і завмер, в очікуванні дива. І диво сталося! Таз любителя aнaльнoго екстриму розвернуло, геть позбавивши його можливості відтворювати себеподобних. Молода людина поповнив список номінантів премії, що залишилися в живих, але приречених отримувати від життя набагато менше задоволення.

20140411175153

21-річна пара була знайдена в голому вигляді на дорозі за годину до сходу сонця проїжджаючим водієм. У несвідомому стані двоє молодих людей були доставлені в найближчу лікарню, де вони померли, не приходячи до тями. Влада не могли пояснити, що сталося. Ні свідків, жодних слідів одягу, ні розбитого автомобіля або мотоцикла … Зрештою поліцейські виявили на даху сусіднього будинку два комплекти акуратно складеної одягу, і більше нічого. Ніяких інших слідів, окрім цих "приготувань", виявлено не було. "Таке враження, що вони випадково впали з даху", – говорить сержант Флоренс Мак-Кантс – "Безпечний ceкc набуває зовсім інший зміст, коли ви займаєтеся їм на крутий металевій даху". Це воістину в дусі Премії Дарвіна: двоє людей вмирають в aктe oплoдoтворенія, в зв'язку з неприпустимістю поширення ТАКИХ генів. За іронією долі, прізвище одного із загиблих була Тамблстон ( "Падаючий камінь").