Після опублікування на нашому сайті статті «ІРОКС: «найвигідніші» схеми для клієнтів», командою проекту «Поборемо корупцію разом» було відправлено ряд заяв у відповідні інстанції задля підтвердження незаконних дій компанії, яка «пограбувала» вкладників, що мають право власності на квартиру, але не мають права у ній проживати, через неприйняття новобудов в експлуатацію.

Вашій увазі надаємо зразок заяв, відправлених у Міністерство юстиції України та в Генеральну прокуратуру України:

ЗАЯВА У ВІДПОВІДНІ ОГРАНИ

ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЕКТ
«ПОБОРЕМО КОРУПЦІЮ РАЗОМ»
79020, м. Львів, просп. Чорновола, 57
098 50 10 170, e-mail: [email protected]
http://www.www.korupciya.com

Вих.№23-2від 01.08.2014р.

Міністерство юстиції України
01001, м.Київ, вул. Городецького, 13

Генеральна прокуратура України
01001, м.Київ, вул. Різницька 13/15Під час дослідження нами проблематики, яка висвітлена на сайті http://www.www.korupciya.com в статті « ІРОКС « найвигідніші» схеми для клієнтів», можна зробити висновок, що Шевченківським районним судом м. Львова було прийнято ряд незаконних рішень.
В єдиному державному реєстрі судових України знаходиться 26 рішень Шевченківського районного суду м. Львова за позовами до «Ірокса» про визнання права власності на квартири які знаходяться на вул. Шевченка у м. Львові. Цікавим є те, що за договором підряду про пайову участь у будівництві житла на вул. Шевченка в м. Львові із замовленням та безпосереднім фінансуванням будівництва, «Ірокс» взяв на себе зобов’язання здійснити оформлення права власності на об’єкт фінансування та передати його у власність особі, яка уклала про це з ним вищевказаний договір. Відповідно до ч.2 ст. 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», якщо законодавством передбачено прийняття в експлуатацію об’єкта нерухомого майна, державна реєстрація прав на такий об’єкт проводиться після прийняття його в експлуатацію в установленому законодавством порядку. Тож виходить, що таким судовим рішенням посвідчуються права на квартиру в будинку, якого фактично не існує, адже таким він буде визнаватись лише з моменту прийняття в експлуатацію.
На підставі вищевикладеного, прошу Вас, вжити необхідних заходів, відповідно до покладених на Вас завдань.

КЕРІВНИК
ГРОМАДСЬКОГО ПРОЕКТУ
«ПОБОРЕМО КОРУПЦІЮ РАЗОМ» _______________________ І.М. ЯЦКІВ