Колишньому народному депутату 8-го скликання повідомили про підозру у зловживанні владою за незаконне отримання компенсації на оплату житла у Києві.

Про це повідомили у пресслужбі НАБУ.

“17 грудня 2019 року детективи Національного бюро за погодженням прокурорів САП повідомили народному депутату України VIII скликання про підозру у незаконному отриманні 738,74 тис. грн компенсації з державного бюджету за оплату житла шляхом зловживання службовим становищем. Дії особи кваліфіковано за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України”, – йдеться у повідомленні.

За даними слідства, впродовж грудня 2014 – жовтня 2018 років екснардеп незаконно отримав із державного бюджету компенсацію витрат на винаймання номеру у готелі “Київ” у сумі 738,74 тис. гривень нібито через те, що не мав власного житла в столиці.

Як зазначається, згодом детективи встановили, що насправді власне житло в столиці у народного депутата було і він свідомо приховав цей факт. 

Зауважимо, що у бюро не називають імені підозрюваного. Санкція статті передбачає від трьох до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.