На цей раз до команди "Поборемо корупцію разом" звернулися з проблемою, яка тривожить мешканців житлового будинку у Києва вже 2 роки !

Йдеться про незаконно розміщений в підвалі хрущовки по вул. А. Антонова 4, корпус 1, виробничого цеху з виготовлення коронок, протезів й інших стоматологічних матеріалів, який належить депутату від партії УДАР Константину Бідовому.

10726277_1481810335417602_2128950463_n10717894_1481810338750935_207762427_n (1)

Окрім того, ще одна частина цеху розташовується на першому поверсі першого під'їзду!

Як нам повідомили мешканці, біля того ж таки першого під'їзду впритул розміщені труби як на заводі, які постійно шумлять, а найжахливіше –  постійні вихлопи пилу.

Ще одна проблема – безкінечні ремонти, які починаються з 7 години ранку, впродовж цілого дня, аж до 9 години вечора. Окрім того, в цеху працює друга зміна, яка ночує там і працює вночі у підвалі, які не зважають на мешканців, і шумлять в 3 чи навіть 4 год. ранку.

7-50 утро подвал

Також створює дискомфорт, особливо влітку, рентген-кабінет. Справа у тому, що коли відкриваються вікна на першому поверсі, працівник вмикають різноманітні станки для виточки стоматологічних матеріалів (зокрема щелеп).

У підсумку: шум, пилюка, яка попадає в квартири, постійні збори людей в халатах біля під’їзду, які залишають після себе сміття. Окрім того, стоматологічні відходи виливаються просто під найближчі дерева, в той час, коли сміттєві баки знаходяться на відстані 15 метрів від незаконного цеху.

под дерево

За повідомленням одного з мешканців, коли робили черговий ремонт, підвал повністю розібрали, й зняли шумоізоляцію. Працівник вмикав витяжку і в результаті у квартирі неподалік тряслись стіни.

Власник приміщень Константин Бідовий депутат партії «УДАР» КиєвоСвятошинської районної ради, не хоче йти на контакт. Ба більше противиться вказівкам державних органів про перенесння виробничого цеху з житлового будинку, прикриваючись своєю партійністю.

 фотография 1фотография 2

 IMG_7164IMG_7165IMG_7166

 

Мало того, депутат постійно афішує про свою дружбу з  Віталієм Кличко, та поширює неправдиву інформацію, що мешканці будинку постійно вимагають у нього гроші за порушення умов проживання.

І це ще не все, пан Бідовий пішов далі. Зокрема, всі інстанції, які виявили очевидні проблеми виробництва і забороняють його діяльність за словоми депутата:

"Є бандами, вимагателями і не компетентними органами, які хочуть віджати мій бізнес + ЗАКАЗУХА"

Відомо, що Міжрайонним Голосіївським управлінням СЕС було виявлено порушення та недопустимість розміщення вироничого цеху у житловому приміщенні, складено протокол про порушення санітарних норм, та надано рекомендації, щодо звільнення приміщення від виробничого цеху.

Токож комісія виявила Держнергонагляду виявила порушення вимог нормативно-технічної документації з приєднання до електричних мереж.

Також відповідно до П. 2.4 Саніарних правил облаштування, обладнання, експлуатації і особистої гігієни персоналу: в підвальних приміщеннях можуть бути розміщені лише санітарно-побутові приміщення для персоналу (гардеробні, душові).

снимокк 55555Снимок  888888

Мешканці запевняють, що депутат погрожує їм. А після всіх виявлених порушень Бідовий увірвався в СЕС (Санітарно-епідеміологічна станція) та, погрожуючи, забрав протоколи і зник! Також погрожував пістолетом начальнику КП Залізничне. Вже неодноразово з боку Бідового вчиняли протиправні дії щодо мешканців і представників державних органів.

Як додала представник мешканців пані Ірина, як і звязалася з нами, у мешканців будинку за останній рік погіршився стан здоров'я.

Снимок 2

По-суті, вони стали заручниками заводу та бізнесу "друга Кличка" депутата Бідового.

Як стало відомо, постраждалі намагалися вирішити цю проблему за допомогою того ж таки Кличка. Писали йому офіційні листи із запрошенням на зустріч, однак жодної відповіді не отримали.

Цікаво, що пан Бідовий вже не раз "світився" на сторінках ЗМІ. Знайдена нами інформація якнайкраще відображає репутацію депутата та його методи  вирішення конфліктів, що здебільшого базуються на погрозах і залякуваннях.

Screen shot 2014-08-06 at 6.00.37 PMScreen shot 2014-08-06 at 6.15.16 PM Screen shot 2014-08-06 at 6.32.13 PM Screen shot 2014-08-06 at 6.39.17 PM

 

Мало того, аби захисти свій бізнес він вдався до дивного і водночас абсурдного кроку: звернувся до президента Порошенка, зі скаргою, що його бізнес намагаються підступно зруйнувати. Однією з винуватців цього "нечуваного дійства" депутат вбачає в представниці мешканців пані Ірині.

Screen shot 2014-08-07 at 9.03.17 PMбыдовий

 

Єдине на що сподіваються мешканці, це вирішити проблему: прибрати виробничий цех та обладнання, яке не можна розміщувати у житловому будинку. Від якого, постійно шумно, смердить, вібрує і взагалі заважає жити.

 

Автор: Кай Кіт