Який носій – такий і суверенітет, така і влада, пише на своїй сторінці у Фейсбуці Анатолій Гриценко.

Знову скандали навколо депутата-ресторатора від СН. Дуже-дуже теоретично можна припустити, що 2 роки тому Зеленський не знав про бандитські історії “Колі Оболонського”. Але ставши Президентом і отримавши контроль над силовиками з їхньою інформацією, Зеленський уже не міг цього не знати.

Стовідсотково. Втім, депутат залишається у фракції СН, впливає на партійні й виборчо-штабні рішення, напевно і на рішення Банкової. І попри гучні публічні скандали – Зеленський не скидає кримінальний баласт, навпаки прикриває. Так само прикриває “любого друзя” Павлюка, подалі від санкційного списку топ-контрабандистів.

Про кришування Татарова навіть згадувати гидко. Зате відосіки транслюються рішуче-переконливі – і піпл знову хаває, і знову готовий голосувати за Зеленського і його “команду нових облич”. Як схавав і підтримав голосами у Києві “Колю Оболонського”, знаючи про бандитські історії.

“Якщо народ як “носій суверенітету і єдине джерело влади в Україні” поводиться так і обирає таких – то хто йому доктор? Який носій – такий і суверенітет, така і влада. Боляче визнавати, але ж правда?”, – запитує Гриценко.

До слова, Штраф за вечірку, яку організував під час карантину в центрі Києва Микола Тищенко з нагоди дня народження своєї дружини, заплатить готель, в якому відбувався захід.

Про це повідомив голова Держпродпотребслужби Олег Рубан в етері телеканала Україна 24.

За його словами, на заклад оформили мінімальний штраф, оскільки це перший випадок порушення. При цьому, в наступний раз сума зросте до 170 тисяч гривень.

На сьогодні мінімальний штраф, передбачений законодавством за порушення карантинних правил, становить 34 тисячі грн.

18 квітня в київському готелі Fairmont нардеп від Слуги народу Микола Тищенко організував масштабне святкування з нагоди дня народження своєї дружини Алли Барановської. На святкування попри жорсткий локдаун у столиці зібралося кількадесят людей.

Столична поліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушення умов локдауну.

Сам Тищенко стверджує, що не порушував умов карантину, святкуючи день народження дружини й заявив, що проти нього кримінальне провадження не відкривали.

В Слузі народу відмовилися виключати Тищенка з партії. Депутати визначили, що сплати штрафу буде достатньо для їхнього колеги.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.