Гриценко пояснив ганебний провал Порошенка на виборах: рахунок баскетбольний, нищівний

Лідер партії "Громадянська позиція" і колишній кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що більшість українців проголосувала проти чинної влади. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

 "Вибори завершилися – час єднати країну. Рахунок баскетбольний, нищівний. По суті, конституційна більшість виборців, які прийшли на дільниці, сказали тверде "ні" чинній владі – її брехні, корупції і мародерству", – пише Анатолій.

За словами Гриценка, всі громадяни, які прийшли на виборчі дільниці, по суті, хочуть одного.

"Усі громадяни – прихильники Зеленського, Порошенка, чи жодного з них – хочуть одного й того ж: жити в мирі й безпеці, добробуті й справедливості. Хочуть щоб країна впевнено рухалася вперед – до європейських стандартів життя, захисту прав, свобод і власності людини", – написав політик.

Гриценко пише, що саме навколо цих факторів президент зможе об'єднати країну. 

"Не гаючи часу. Кредит довіри дуже високий, але й дуже обмежений у часі", – сказав він.

Варто зазначити, що команда лідера президентських перегонів Володимира Зеленського не проводила перемовин щодо посади міністра оборони. Про це розповів його радник, політолог Дмитро Разумков.

У відповідь на запитання про кандидата на посаду голови Міністерства оборони він сказав: "Перемовного процесу як такого і не було, Володимир Олександрович вам озвучував, ну, усім громадянам нашої країни, телеглядачам, які дивилися ефір "1+1" "Право на владу", про те, що на якісь ключові позиції, у тому числі, в якості експертів, були запропоновані й Анатолієм Степановичем кандидатури, наприклад, Апаршин, якого представили як експерта з оборони і безпеки", – сказав Разумков.

Політолог підкреслив, що йдеться про відкритий процес, і, "якби якісь додаткові перемовні процеси тривали, про них би вже було відомо".

Разумков спростував інформацію про перемовини з Анатолієм Гриценком.

"Я за всієї поваги до вас хотів би вас виправити і не вводити в оману ані журналістів, ані глядачів. Йшлося про те, що прізвище Гриценка назвали люди, коли було запропоновано обирати, хто може бути кандидатом на цю посаду. Йшлося не про Зеленського і не про команду, а до позиції людей нам потрібно дійсно прислухатися, щоб потім не вийшло так, як це відбувається сьогодні, до останнього моменту виходило в наших опонентів", – сказав Разумков.