Президент України Петро Порошенко продовжує колесити по регіонах в пошуках передвиборчого щастя. Президент в сідлі з вівторка. За цей тиждень він уже встиг побувати у Житомирі, Чернігові, Маріуполі, відвідати Луцьк та Ковель.

Та майже в кожному місті не обходиться без скандалів. Щоб до тіла Порошенко не прорвалися активісти Нацкорпусу або опозиційні журналісти, його візити охороняють сотні поліцейських та бодігардів. А спілкуватися з президентом дозволяють лише через паркан.

Одночасно президент перестав транслювати свої мітинги – на них раз у раз можна почути вигуки про корупцію або переслідування журналістів.

Напередодні він відвідав Закарпаття. Честь споглядати Порошенко заслужили місто Хуст, село Розівка ​​і Ужгород. Ряд трас перед цим перекрили, хоча президент добирався з Ужгорода на вертольоті. Мабуть, підстрахувалися від активістів, які відкрили полювання на гаранта. Не обійшлося і без незручних запитань. Наприклад, в меморіальному парку Красне поле Порошенко один з пенсіонерів подякував за бідність.

Користувачі соцмережі виклали відео з меморіального парку "Красне поле" на Закарпатті, де вчора в честь 80-річчя проголошення Карпатської України виступав президент. 

Ролик демонструє кадри, коли Петро Порошенко проходить повз натовп, літній чоловік кілька разів кричить йому "Дякую за бідність!" Президент спробував його проігнорувати, але потім розвернувся і уточнив: "Не за бідність, а за боротьбу з бідністю". 
"За бідність", – наполіг чоловік. "Якщо є пенсіонери, совість повинні мати", – відповів гарант. 

Виступаючи вчора перед громадою, він кілька разів сказав, що бідність – другий ворог України після агресії Росії.