Депутатів від БПП братів Дубневичів підозрюють у заволодінні 900 млн. грн "Нафтогазу".

Фірми братів Дубневичів продавали газ для населення на оптовому ринку, передає Корупція. Інфо

Правоохоронці звинуватили фірми "Енергія-Новий Розділ" та "Енергія-Новояворівськ", які належать депутатам від БПП Богдану та Ярославу Дубневичам, у завданні збитків компанії "Нафтогаз України" на суму 775 млн гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на дані кримінальних проваджень, які розслідують НАБУ, СБУ та поліція, а також на власну інформацію.     

Якщо в розслідування потраплять попередні роки, сума збитків може зрости до 900 млн гривень.

Схема нанесення збитків була побудована на різниці в тарифах для різних категорій споживачів блакитного палива "Нафтогазу". 

Правоохоронці підозрюють, що фірми використовували пільговий газ для виробництва електроенергії, яку потім збували на оптовому ринку.

За даними журналістів, сума завданих збитків у 2013-2015 роках фірмою "Енергія-Новояворівськ" становить щонайменше 346 млн гривень. 

Водночас, за підрахунками детективів НАБУ, друга фірма братів Дубневичів "Енергія-Новий Розділ" "відмила" 553 млн гривень на газових спекуляціях.

Варто зазначити, що фірми "Енергія-Новий Розділ" та "Енергія-Новояворівськ" володіють Новояворівською та Новороздільською ТЕЦ у Львівській області.  

Нагадаємо, глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв обходиться українцям у 2 млн грн на місяць.