У п’ятницю, 3 квітня, Верховний суд розгляне касаційні скарги двох винуватців кривавого ДТП в Харкові – Олени Зайцевої та Геннадія Дронова. З їхньої вини два з половиною роки тому загинули шестеро людей і ще шестеро постраждали.

Сам суд буде проходити в Києві, а потерпілі зможуть брати участь в ньому онлайн з суду Харкова. Винні, які зараз відбувають покарання, також можуть взяти в ньому участь онлайн.

Щоправда, як розповіла мама загиблого Олександра Евтеева Світлана Винниченко, Зайцева вже відмовилася.

“Чому тут дивуватися. Ви ж пам’ятаєте, як під час читання вироку у Харківському суді Зайцева встала, і її вивели із залу. Вона навіть не захотіла слухати вирок. Так і тут”, – каже Винниченко.

Нові адвокати Зайцевої заявляють, що їхня підзахисна ні в чому не винна. Вона виїхала на перехрестя на червоне світло на швидкості, а Дронов, замість того, щоб поступитися їй дорогою, розігнався і “буквально наздогнав її і вдарив у ліве заднє крило”. Після чого Зайцева втратила керування і вже нічого зробити не могла.

Також адвокати Зайцевої вважають, що суд не врахував її вік і важкі захворювання. І просять справу проти неї закрити.

Рідні загиблих переживають, що зараз, коли в країні нова біда через коронавірус, справу можуть під шумок або закрити, або відправити на новий розгляд.