Українцям пояснили чому немає необхідності панічно скуповувати євро, передає Корупція.Інфо

Популярне: ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНІШЕ!!! Відтепер боржники за комунальні послуги можуть залишитися без майна

Як стало відомо, в зв’язку з осіннім подорожчанням євро, українці масово кинулися в обмінники скуповувати валюту.

Однак, експерти стверджують, що в цьому немає необхідності і навіть навпаки, зараз вдалий час щоб валюту здати, щоб пізніше купити її дешевше.

Так, однією з головних причин майбутнього падіння ціни на євро називають наслідки референдуму в Каталонії. Євроскептики і сепаратисти можуть розчарувати інвесторів і ті можуть почати продавати євро і скуповувати долари, що позначиться на курсі, відзначають експерти.

Також наголошується, що споживчі ціни в єврозоні за вересень зросли на 1,5%. У той же час безробіття в єврозоні за серпень залишилося на липневому рівні в 9,1%, хоча ринок очікував її зниження до 9%. Все це може привести до того, що інвестори розчаруються в Європі і почнуть активно здавати євровалюту.

Крім того, Європейський Центробанк найближчим часом може залишить без змін монетарну політику, а процентна ставка збережеться на 0%.

У результаті, більшість інвестиційних і пенсійних фондів ЄС можуть згорнути свої операції в євро, і почати вкладати в локальні грошові одиниці, де можна заробити кредитні відсотки по вкладеннях. Це також призведе до падіння ціни на євро.

Нагадаємо, на думку президента Українського аналітичного центру Олександра Охріменка, Національний банк зможе утримати курс долара до гривні в цьому році на рівні не вище 26,5 грн/$.

Як раніше повідомлялось, в Україні з’явився новий вид шахрайства з обміном валют. Так, зловмисники представляючись працівниками банків, пропонують українцям придбати валюту по «заниженому» курсу.