Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що його нічний візит у квітні до приватного будинку президента України Петра Порошенка не був таємним і не вплинув на роботу детективів бюро.

Він розповів в ефірі програми "Нині вже" на "Громадському", що їздив до лідера української держави для обговорення питання про створення Вищого антикорупційного суду. Більше того, Порошенко особисто запросив його, передає Корупція Інфо

"Глава держави запросив на розмову і якраз розмова стосувалась Антикорупційного суду. Це суд, який напряму стосується Антикорупційного бюро. І це стосується тієї проблеми, про яку ми говоримо два роки. Навіть на війні вороги сідають за стіл переговорів. У цьому випадку була дискусія спірна", – сказав директор НАБУ.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

За його словами, були також публічні переговори зі згаданого питання на рівні Адміністрації президента.

"Це не був таємний візит і те, що це може стати відомо — звичайно, я це допускав. Чому стало відомо саме зараз, а це було достатньо давно… Важливо, що на роботу НАБУ це не вплинуло, спитайте будь-якого детектива. У мене була тет-а-тет зустріч із президентом України з приводу Антикорупційного суду. НАБУ не має права законодавчої ініціативи", – додав Ситник.

За його словами, в парламенті президент має якщо не визначальний, то один із визначальних впливів. А дискусія з Порошенком закінчилася прийняттям закону. Ситник також відповів, що, виходячи зі суспільної реакції на нічну поїздку до лідера держави, він більше не погодиться на подібну пропозицію.

Нагадаємо, створення Антикорупційного суду було однією з основних вимог Міжнародного валютного фонду для надання Україні траншу. 15 грудня 2017 року Порошенко анонсував внесення законопроекту на розгляд Верховної Ради.