Прем’єр-міністр Олексій Гончарук каже, що інформація про його відставку – чутки, які він не хоче коментувати. Про це Гончарук сказав на брифінгу в понеділок, 2 березня.

“Жодних заяв на цю хвилину не писав. Також багато знаю, чув, будуть консультації з цього приводу з президентом і з парламентом. Станом на сьогодні я більше нічого коментувати не хочу”, – сказав прем’єр.

Нагадаємо, президент Зеленський скликає позачергово Верховну Раду 4 березня. Напередодні стало відомо, що депутати розглянуть кадрові перестановки в уряді. ЗМІ повідомляли, що замінити мають декількох міністрів. Про відставку прем’єра Гончарука, буцімто, не йтиметься.

Активні обговорення про відставку голови уряду почалися після того, як у мережу злили записи розмов з його кабінету, де він називає себе “профаном в економіці”, а президента – “з примітивним розумінням економічних процесів”. Тоді Гончарук написав заяву на ім’я Зеленського, однак звільненням історія не закінчилася.

Згодом у ЗМІ з’явилася інформація, що на крісло прем’єра президент розглядає колишнього заступника голови Партії регіонів, українського олігарха, урядовця часів Януковича, Сергія Тігіпка. Сам Зеленський підтвердив, що зустрічався з ним, однак інформацію про кандидатуру – ні. Тим часом Гончарук сказав, що також бачився із Тігіпком, так як бачить у ньому можливість до “підсилення уряду”.