Українська співачка Аліна Гросу не перестає дивувати своїх шанувальників. Дівчина, яка зараз в більшій мірі займається акторською кар'єрою ніж співочою, вже встигла зарекомендувати себе в кількох серіалах.

Та й ролі дівчині дістаються близькі її характеру – яскраві, стервозні дівчата. Також на екрані Гросу встигла вийти заміж.

Яким же сюрпризом для шанувальників стала новина, що в реальному житті співачка і актриса Гросу теж виходить заміж. Аліна вже встигла яскраво відгуляти дівич-вечір. Відомо, що весілля має відбутися в червні цього року.

Встигла Аліна Гросу і показати всім шанувальникам свого нареченого. Вона опублікувала кілька знімків з коханим на своїй сторінці в Instagram. Олександр приїхав до неї в Прагу, де майбутнє подружжя провело кілька незабутніх днів.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Отсюда мы уходим в «никуда», Сюда приходим будто с «ниоткуда» .. У каждого свой путь – своя судьба, Она как будто есть 8 чудо. Сюда приходим.. ищем в этом смысл.. И знаем, что уйдем, в сто лет, когда-то.. Сто лет – так много, но как миг на жизнь – Он наш подарок или он – расплата? Отсюда мы уходим в «никуда», Есть лишь «сейчас», чтоб в памяти остаться.. И нет у нас ни завтра, ни вчера… Лишь миг… длинною в жизнь.. счастливым быть..пытаться. #стихиалинкиблондинки

Публикация от GROSU (@alina_grosu)

На фото вони ніжно обнімаються і гуляють по місту. Але пара вибирає для фото такий ракурс, щоб не можна було розгледіти обличчя обранця Аліни.

Про майбутнього чоловіка зірка говорить неохоче. Вона лише зізналася, що з Олександром вони разом вже чотири роки. А пропозицію руки і серця він зробив їй в новорічну ніч. Пишне весілля молодята зіграють в Італії. Спочатку вони укладуть шлюб у Венеції, а потім урочисто відзначать у Вероні.