Популярна співачка опублікувала нове фото в Іnstagram.
Ірину Білик не рідко дорікали пристрастю до пластики. У Мережі навіть ходять припущення, що співачка повністю перекроїла своє обличчя. На нових фотографіях, які з’являються в Мережі її просто неможливо впізнати – від колишньої зовнішності Білик не залишилося і сліду. У цьому можна переконатися, переглянувши її Іnstagram. На фото, яке з’явилося недавно, 50-річна Білик позує сидячи за партою, з Кобзарем в руках.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Була рада прийняти участь у проекті #всеукраїнськашколаонлайн , завдяки якому школярам надається можливість здобувати знання дистанційно! Темою мого уроку, як ви вже зрозуміли по фото був “Кобзар” Т.Г.Шевченка. Велика подяка вчителям, які приймають участь в цьому проекті! Їх професіоналізм та серйозний підхід до кожної теми мене дуже вразив! А до вас друзі в мене є питання: Які ваші улюблені рядки в “Кобзарі” Т.Г.Шевченка? #карантин2020 #вчимосявдома #вчимосьвдома #іринабілик #тарасшевченко #кобзар

Публикация от Ирина Билык (@bilyk_iryna)

На співачці чорний одяг, берет і стильні окуляри з жовтими скельцями. Не забула Ірина і про макіяж – яскраві брови, рясні тіні на очах і світла помада з підведенням. Особливу увагу привертає обличчя, яке абсолютно змінене.

Шанувальники в шоці: “Нічого від старої Іри вже не залишилося”.

Раніше Ірина Білик розкрила страшні деталі особистого життя, розповівши, що один з її чоловіків, шоумен Дмитро Коляденко жорстко її бив.

Так, Ірина прожила в цивільному шлюбі з Коляденко майже 5 років. За цей час шоумен її часто бив і влаштовував скандали через ревнощі.