У Державному бюро розслідувань відреагували на емоційну заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який назвав справу проти екснардепа Тетяни Чорновол «інспірацією» ДБР.

«ДБР знаходиться поза політикою. Оцінку обґрунтованості підозри дає суд. Слідчий і прокурор у кримінальному провадженні є самостійними і приймають рішення виходячи із зібраних доказів і обставин справи», – сказали агентству Інтерфакс-Україна в ДБР.

10 квітня 2020 року слідчі ДБР провели обшуки за місцем проживання Тетяни Чорновол. В ході обшуків були вилучені речі, «які мають доказове значення для розслідування», холодна і вогнепальна зброя, патрони.

За даними ДБР, 18 лютого 2014 року «підозрювана керувала діями групи осіб і безпосередньо брала участь в підпалі будинку в центрі Києва на вулиці Липській, в якій знаходився офіс однієї з політичних партій». В результаті пожежі загинула людина.

Очільник МВС Арсен Аваков різко розкритикував дії ДБР, заявивши, що заступник голови ДБР Олександр Бабіков «інспірував справу проти Тетяни Чорновол – особистого ворога Януковича».