Металева покрівля площею 2,4 тисячі квадратних метрів через сніг обвалилася в непрацюючому відділенні конвертерного цеху "АрселорМіттал Кривий Ріг", в якій проводилися ремонтні роботи. На момент обвалу в приміщенні знаходився працівник. Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій, передає Корупція.Інфо


"3 березня о 21:14 до Служби порятунку "101" міста Кривий Ріг від диспетчера ВАТ "АрселорМітталл Кривий Ріг" надійшло повідомлення, що стався обвал металевого даху неробочого відділення конвертерного цеху, в якому проводилися ремонтні роботи. За повідомленням до місця надзвичайної події були направлені рятувальні підрозділи ДСНС. На місці рятувальниками було встановлено, що під завалами перебував працівник у віці орієнтовно 25 років", – зазначено в повідомленні.

Популярне:“Ви зає*али вже весь народ!”: Громадський активіст в різкій формі, попередив Ірину Геращенко


В даний час до пошуку зниклого співробітника залучені 54 особи і 10 одиниць техніки від головного управління ДСНС, Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувальної) загону ДСНС, а також газорятувальної служби підприємства.

Нагадаємо, в Одесі обвалився житловий будинок, рятувальники під завалами знайшли жінку.

Також повідомлялося, що у січні в Ідонезії обвалився дах будівлі: постраждали понад 70 осіб.
Крім того, в одному з клубів Мадрида обвалився дах, в результаті чого 26 осіб отримали поранення.