Кожен курс коштує понад 10 тисяч гривень.

Полтавка Даринка Самойленко перенесла 5 операцій через діагноз гідроцефалія (у голівці дитини скупчується рідина і тисне на мозок), дитині встановили спеціальний шунт, який відводить зайву рідину з голівки.

«Хвороба спричинена перенесеним вірусним захворюванням мною, коли я була вагітна. Лікарі радили мені зробити штучні пологи, таким чином відмовитися від своєї дитини, бо «вона не буде ні ходити, ні розмовляти». Та я з нетерпінням чекала на пологи. Коли донечці виповнилося 2 місяці, була проведена перша операція з шунтування. Ніхто не вірив у те, що моя донечка буде жити», – розповідає мама Даринки.

Батьки знайшли в собі сили, щоб дати дитині все потрібне лікування і наблизити крихітку до звичайного життя. Завдяки кваліфікованим неврологам, масажистам, курсам реабілітації в спеціалізованих клініках, у дівчинки хороші результати: вона вміє розмовляти, покращилась її хода.

«Ми боремся з нетриманням сечі і калу. Реабілітації потрібно проходити постійно. Вартість одного курсу реабілітації понад 15 тисяч гривень. Допоможіть нам здійснити нашу мрію», – просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк

5167 4900 6719 0182

Самойленко Валерія

Або

ПриватБанк
5168 7422 3119 2331

Самойленко Галина

https://www.facebook.com/samoilenkodaruna