Збірна України з футболу в 4-му турі Ліги націй сенсаційно обіграла команду Іспанії. Поєдинок на НСК “Олімпійський” в Києві завершився з рахунком 1: 0, при цьому до гри коефіцієнт на нашу перемогу досягав 7.

Після успішного результату українську команду привітав президент України Володимир Зеленський.

Збірна України вирішила сьогодні зіграти ще глибше, ніж з німцями. Шапаренко розташовувався ближче всіх до Яремчука, а Зубков і Ярмоленко здебільшого оборонялися.

Несподівано вдало розпочали українці, кілька разів тікаючи в контратаки, але так і не дійшовши до воріт де Хеа.

Ближче до 16-ї хвилини гості почали перехоплювати ініціативу, створивши поспіль три найнебезпечніших моменти. Лише феноменальна реакція Бущана врятувала Україну від голу.

Іспанці продовжували насідати на наші ворота. Удар Серхіо Рамоса зі штрафного голкіпер “Динамо” з величезним трудом витягнув з дев’ятки. Після перших півгодини гри було 0: 6 по моментах.

Україна повністю забула про напади. У “синьо-жовтої” команди ніяк не вдавалося вийти на чужу половину поля.

Володіння м’ячем – 74 на 26 відсотків. Наша команда намагалася виходити з оборони довгими закидами на фланги або на Яремчука, але без особливого успіху.

На лівому фланзі Адам Траоре однозначно перевершував Едуарда Соболя. Вінгер “Вулверхемптона” був одним з найактивніших гравців у складі гостей. За весь перший тайм “синьо-жовті” лише один раз змогли дійти до штрафної іспанців, але при цьому вперше за п’ять матчів Ліги націй не пропустили

Початок другого тайму був за господарями. Зубков зміг опинитися один на один перед воротарем, але пробив не кращим чином. При цьому арбітр, нехай і помилково, зафіксував офсайд.

До 63-й хвилини Іспанія повернула собі контроль над грою і Родрі дальнім ударом ледь не відкрив рахунок. Шевченко відреагував на втрату “потужності”, випустивши Коваленка і Циганкова.

Кілька разів підопічні Шевченка починали контратаки, але бездумні паси нівелювали всі спроби.

Гравці з Іспанії все гостріше і гостріше працювали біля українських воріт, але в підсумку пропустили гол першими.

Свіжий Циганков, отримавши розрізну передачу від Ямоленка, на швидкості втік від захисника і точно пробив у ворота – 1: 0.

На останніх хвилинах футболісти Луїса Енріке влаштували штурм, але так і не змогли зрівняти рахунок.

Таким чином після чотирьох зіграних турів в Лізі націй підопічні Андрія Шевченка займають 3-е місце в своїй групі.