Одесити сумують за дуже популярному в місті фармацевту, і улюбленою телеведучою одночасно,  Неллі Калестру.

Як стало відомо, в Одесі, 22 листопада, на 72 – му році життя пішла Неллі Калестру, самий харизматичний фармацевт і завідувачка Аптеки Гаєвського №21.

Сумну новину про смерть опублікувала на своїй сторінці екс-регіоналка Світлана Фабрикант.

«Пішла Неля Йосипівна Калестру! Ні на кого не схожа, яскрава , безжурна, дуже жіночна. Берегиня, муза і душа знаменитої аптеки Гаєвського. Для мене це особливі спогади, мої перші кроки на ТБ, програма Новини АПТЕКИ Гаєвського. Ми говорили про здоров’я, про ліки, а програми завжди виходили веселими, пізнавальними, живими. Дуже одеськими. Як багато чому я у Вас навчилася. Неличка Йосипівна, Вас Одесі буде дуже не вистачати Світла пам’ять», – повідомляє екс-нардеп.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Неллі Йосипівна відома в місті не тільки як господиня найстарішої Одеської аптеки, а й як ведуча телепрограми про медпрепарати і засоби народної медицини «Новини Аптеки Гаєвського».

Протягом 10 років на одеському телеканалі Неллі Келестру доступно розповідала одеситам про премудрості, які знають тільки фармацевти.

Близьке оточення відгукується про покійної, як яскравою і жіночною, і в той же час володіє силою волі і характеру, жінці.

Подруга Белла Кердман в статті для вечірньої Одеси назвала Неллі Калестру ” прекрасною Аптекаркою — – жінкою, яка рано осиротіла, ростила дочку без чоловіка і змогла стати господинею найстарішої аптеки:

«Фармацевт з вищою освітою і серйозним досвідом роботи у своїй професії, ця видна, красива жінка володіє потужною харизмою лідера, до того ж вона — рідкісний трудоголік».