Історія Ліни, офіцера 30-ї окремої механізованої бригади, вразила українців

Ліні 33 роки і вона, молодший лейтенант, в армію пішла по стопах батька – він був кадровим військовим і вийшов на пенсію перед початком війни на Донбасі, – про це повідомляють на сторінці “Повернись живим” в соцмережі, передає Корупція.Інфо

На передову Ліна потрапила рівно чотири роки тому – у травні 2014-го. Спочатку вона була солдатом, радіотелефоністом, в розвідвзводі.

Тоді ніхто не розумів, що, насправді, відбувається. Під першими обстрілом в Луганській області було дуже страшно: по нас працювали, наприклад, танки і “Гради”. Але до всього звикаєш – ми перечікували “движуху” в бліндажах, мимоволі захищалися, коли щось велике поруч прилітало, але все одно продовжували, наприклад, снідати, обідати і вечеряти. Адже не дарма кажуть, що війна війною, а обід – за розкладом”, – згадує дівчина.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Ліна планує і далі будувати кар’єру офіцера. “Я виросла в казармах і на полігонах. Для мене в цьому немає нічого такого – просто ти зробив одного разу свій вибір і тепер дотримуєшся його”, – розповідає дівчина.

“Безпосередньо в армії я з 2010-го. А взагалі в силових структурах ще довше – до ВСУ служила у військовому госпіталі”, – згадує вона.

Вдома на Ліну чекає донька. Дівчинка навчається в молодших класах і знає, що мама зараз на війні.