Міський голова Харкова Ігор Терехов спростував чутки про те, що йому та його підлеглим, нібито дали 72 години для того, аби вони здали Харків.

“Ніхто ніколи не здасть Харків!”, – заявив Терехов у відеозверненні до земляків.

“Нам нема коли відволікатися, ми розвозимо продукти, ми отримали гуманітарну допомогу і зараз я дізнався, що від мого імені поширюються фейкові заяви, начебто мої друзі, мої працівники обдзвонюють людей і кажуть, що Харкову і мені дали 72 години на здачу…”

“Повірте мені, це нахабна брехня”, – заявив міський голова.

Як бачимо, ворог хвиля за хвилею атакує наш інформаційний простір різноманітними фейками.

Правда лише одна: ворог несе втрати і намагається посіяти серед нас паніку!

“Ми спростовуємо ці та інші фейки щодня і продовжимо це робити. Але прохання й до користувачів соцмереж: перед репостом і поширенням будь-якої інформації перевірте, будь ласка, чи була вона оприлюднена на одному з офіційних джерел”, – звертається Національна поліція України у телеграм-каналі.

А тим часом, Харків продовжує стійко тримати оборону перед окупантами в ході війни Росії проти України.

За тиждень бойових дій з РФ харків’яни ліквідували “вже стільки техніки окупанта, що можна було б озброїти армії декількох країн”.

За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, за 7 днів бойових дій з Росією лише у місті ліквідували більше 500 одиниць ворожої техніки.

“Ворог, розуміючи неможливість взяти місто, підступно наносить ракетні та бомбові удари з великих висот за межами дії нашої протиповітряної оборони. Наступальний характер російських окупантів сповільнився”, – повідомив Синєгубов.