У Києві стався інцидент за участю відомої української співачки Злати Огневич.

На учасницю Євробачення 2013 біля її будинку напав невідомий, він погрожував дівчині.  На щастя, під час події поруч з виконавицею знаходився її охоронець, він захистив Злату і викликав правоохоронців.

На артистку напали в ніч з 28 лютого на 1 березня.  Злати Огневич повідомила про це на своїй сторінці Instagram.

Прибулі на місце співробітники, затримали зловмисника, який слідом Златі кричав:

«Я не залишу тебе ніколи в житті, ніхто тобі не допоможе».

Нападник артистці невідомий і, що викликало у нього таку неадекватну й агресивну реакцію по відношенню до неї, Огневич не знає.

Але те, що трапилося повалило співачку в шок і дуже налякало, тому вона зробила публічну заяву в своєму Instagram, щоб чоловік залишив її в спокої і припинив переслідувати.  А якщо зловмисник не зупиниться, то його чекають більш серйозні наслідки.

«Сьогодні відбулося те, чого я так довго чекала.  І не чекала.  На мене напали біля мого ж будинку.  Не знаю тепер, що з цим робити.  Я знаю, що людина, яка це зробив, зараз дивиться.  І я дуже прошу залишити мене в спокої.  Чи не переслідувати мене більше, тому що все це виллється в дуже нехорошу для тебе історію »повідомила Злата.

Крім того, водієві артистки вдалося сфотографувати нападника в 15-секундному відео.  Де чітко видно його обличчя і загрози, які він адресує конкретно Златі Огневич.

Співачка відзначає, що порушника затримали, але вона боїться, що чоловікові відомий її адресу і він може повернутися.  Тому тепер вона відчуває себе в постійній небезпеці.