Наступна революція буде кривавою і незапланованою. Про це під час мітингу під Верховною Радою сказав екс-начальник штабу батальйону "Айдар" Валентин Лихоліт із позивним "Батя". – повідомляє Корупція.Інфо

"Позиція одна – ніхто не хоче кривавої революції, але відбутись вона може в неділю, а не в будній день".

Лихоліт наголосив, що в людей на руках є багато зброї, яку можуть використати в будь-який момент.

"При Порошенку з бітами ніхто вже не вийде. Ви тільки подумайте, на один лише батальйон "Айдар" десь пішло 1900 стволів, додайте ще трофейну зброю. Знаю, що з кожного батальйону нехватка 200-300 стволів. Але ніхто не хоче воювати проти влади, бо в Європі скажуть: "Дебіли". А Путін 
підхопить: Я ж казав, що це хунта і фашисти".Кілька бійців "Айдару" прийшли на анонсовану о 12:00 акцію під Верховну Раду, щоби підтримати людей, яких обурили оприлюднені декларації політиків.

"Депутати піднімають собі зарплати до 36 тисяч. А моя бабуся чи теща отримують тисячу гривень пенсії. Різниця є? Ми лохи, бо воювали за Батьківщину, а вони декларують мільярди. Як Олесь Довгий за своє життя два мільйони доларів заробив? Чи в Генпрокуратурі є такий Анатолій Яковенко, який досі працює, 61 рік. А в нього оборот 10 мільйонів доларів і 10 гектарів озер на Кіровоградщині. Переписав на маму школу і дитячий садок. Як ця людина може судити? Як у цій державі можна комусь вірити?" – сказав він.

На анонсований сьогодні мітинг під Верховною Радою прийшли кілька десятків людей з вимогою оголосити дострокові вибори з повною забороною для всіх депутатів і партій цього скликання брати участь у позачергових виборах.