Дівчинці на фото 6 років, її звуть Ніколь.  Вона народилась у мами на 27-му тижні вагітності, тоді її вага була трохи більше одного кілограма. Реанімація, 6 тижнів штучної вентиляції. У Ніколь був крововилив в мозок. Її мозок постраждав. Тепер вона закута у власному тілі і не може вільно рухатись як її маленькі друзі, заважає діагноз – ДЦП.


Проте, лікарі говорять  – це не вирок, якщо займатись з реабілітологами по кілька годин на день, то дівчинка зможе піти до школи у звичайний клас. Нажаль в домашніх умовах результативність вправ дуже низька, адже для розвитку роботи м’язів майже цілий рік – потрібні заняття плаванням.  Родина Івчатових – реабілітологи, що займаються з  такими дітками у своїх центрах вже кілька десятків років і мають успішні результати.  Наразі вони намагаються втілити в життя ще одну мрію батьків та побудувати спеціальний басейн де буде тепла вода та прохолодне повітря у приміщенні, щоб нервова система розслаблялась, а тіло не перегрівалось, тоді ефект буде найбільш потужним. Щоб діти могли відвідувати такі заняття в Україні, батьки та небайдужі активісти вирішили запустити соціальний проект “Самотужка”, який дозволить створити центр, де діти з малозабезпечених сімей проходитимуть лікувальну фізкультуру на постійній основі.

Просимо Вас долучитись до висвітлення ініціативи та допомогти привернути увагу до проекту. Завдяки Українській Біржі Благодійності будівництво вже розпочали, проте залишилось зібрати 350 тисяч гривень, і можливо саме ваша інформаційна згадка допоможе прискорити цей процес. 

https://ubb.org.ua/uk/project/5473/?fbclid=IwAR1vvBCCZUSggu6WOewigCmc5S75u9S2-nw5xb1LEwPICtNpdyxWD6EpxAM 

Ми готові відповісти на усі запитання показати як проходять заняття з реабілітологами, надати всі необхідні коментарі працівників центру, батьків та діток.

Будемо вдячні за вашу увагу та участь!

Контакт для зв’язку: +380963620276 Світлана