Український поет, актор, музикант і телеведучий Антін Мухарський, також відомий під псевдонімом Орест Лютий, сьогодні, 12 січня, оголосив про те, що зважився подати заявку на участь в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це Мухарський написав на особистій сторінці в Facebook.

Про свій намір Антін розповів шанувальникам ще у грудні. Тоді Мухарський поділився в мережі роздумами на тему того, чи варто взагалі брати участь у відборі на міжнародний пісенний конкурс. У коментарях під дописом діяч культури отримав досить активну підтримку шанувальників своєї творчості і, схоже, таки зважився подати заявку.

"Ну ось, зважився: подав заявку на Євробачення", – написав Мухарський, приклавши до повідомлення запис композиції, яку, ймовірно, планує представити суддям.

Щоправда, цього разу підписники Мухарського зустріли новину з розчаруванням. Композицію "Бідна Джолі", в якій артист співає про драму голлівудської пари Бреда Пітта і Анджеліни Джолі, назвали слабкою для конкурсу і далеко не найкращою роботою в арсеналі Лютого.