Не дивлячись на серйозні проблеми зі здоров'ям, волонтерка Олена Швецова продовжувала їздити в зону АТО і допомагати українським бійцям.

Про це повідомив її син Денис Поліванчук, передає Коррупція.Інфо


«Бувало, що її не було днями або цілий тиждень. Звичайно, я нудьгував за нею, але я знав, що це її робота, вона не може без цього », – зазначив він.

Слід уточнити, що дев'ять років тому в Олени відмовили нирки і їй був постійно необхідний гемодіаліз. Саме з цією метою Денис звернувся за допомогою до президента.

«Я написав, що я єдиний чоловік у сім'ї, що ніхто не може допомогти моїй мамі і я сам поки не можу цього зробити, тому що я неповнолітній. Я хотів віддати їй свою нирку, але мені сказали, що поки не зможу цього зробити, оскільки мені немає 18 », – зазначив він.

Популярне: «Батьків розстріляли, а дитину втопили живцем»: Жахливе вбивство цілої родини

Слід уточнити, що Олена виконує свою роботу на громадських засадах. При цьому за чотири роки війни її професійне життя пішла на другий план. Зараз її квартира заставлена ​​військовими нагородами, медалями та шевронами.

«Повітряні сили прислали мені нагороду. Я просто, чесно кажучи, сама шокована. Повітряні сили! Ні, ну ми допомагали одному невеликому підрозділу », – уточнила жінка.